Mario Builder

11.3

4.0

4

Kendi Mario oyununu yarat

211.5k

Bu uygulamayı oyla

Mario Builder, Mario Bros. sagadan esinlenen bir video oyunudur; Prensesi kurtarmak için iki-boyutlu seviyelerde koşmaya ve zıplamaya ek olarak bu oyunda oynamak ve paylaşmak için kendi seviyelerinizi oluşturabilirsiniz.

Bu özelliği size sayısız seviye oluşturma imkanı ile basit bir seviye ve mücadele editörlüğü görevi verir. Her seviyede istediğiniz yerde kullanabileceğiniz 100'den fazla düşmanınız olduğu gibi yine her seviyede dekore edebileceğiniz 1000 tane de mozaiğe sahip olursunuz.

Hatta Super Mario oyununun dünya haritasını ve ana ekranını oluşturmak bile mümkün. En iyi özelliği de tüm bu özelliklerin basit ve kullanımı kolay bir arayüze yerleştirilmiş olması, böylece sadece saniyeler içinde oyunu kontrol etmeyi öğrenebilirsiniz.

Tüm bu özellikler size fazla geldiyse, indirmeyle birlikte gelen örnek seviyeleri bir gözden geçirin. Böylece, Mario Builder ile nereden başlayacağınıza dair bir fikir edinmiş olursunuz. Kesinlikle sizi eğlendirecek Super Mario seviyeleriyle birlikte tamamlanmış bir oyundur.

Mario Builder, sonsuz olasılıklara sahip gerçek bir oyun yaratıcısıdır. Yüzlerce seviye oluşturabilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz... ya da diğer kullanıcılar tarafından oluşturulan seviyeleri indirebilir ve kendi bilgisayarınızda oynayabilirsiniz.
Uptodown X